O nas

  Jesteśmy młodą agencją stworzoną przez doświadczonych specjalistów.

  Doświadczenie

  w organizacji imprez

  Mamy duże doświadczenie zarówno w organizacji imprez i uroczystości, zarządzaniu zespołami projektowymi, jak i egzekwowaniu dyscypliny budżetowej na potrzeby realizowanych eventów.

  Sprawna organizacja

  Oferujemy sprawną organizację imprez publicznych, koncertów, bankietów, szkoleń, konferencji, ślubów, wesel, jubileuszy odbiorcom zinstytucjonalizowanym oraz prywatnym.

  Trzymamy się scenariusza

  Działamy zgodnie ze scenariuszem Klienta lub proponujemy własne inscenizacje zgodnie z przedstawionymi założeniami. Dobierzemy odpowiednie rozwiązania techniczne, a także zrealizujemy przedstawiony rider techniczny lub inną specyfikację.

  Zapewniamy oprawę

  Zapewnimy oprawę wizualną, dźwiękową, medialną i muzyczną. Zaproponujemy doskonałego prowadzącego, idealne miejsce, dopasowany do okazji catering i sprawną obsługę. Znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązania, aby wszystkie pomysły i wymagania zmieściły się w określonym budżecie. Jesteśmy elastyczni w działaniu i skuteczni w egzekwowaniu.

  Nasza MISJA

  Na bazie doświadczenia w organizacji imprez i zarządzaniu projektami sprawnie łączymy dyscyplinę budżetową z realizacją marzeń o idealnej celebracji.

  Dopasujemy działania do Twojego budżetu!

  Podaj nam swoją kwotę, a my dopasujemy do niej Twoje wymagania.

  Duża Biała

  Profesjonalna agencja eventowa z Wrocławia. Zadbamy o wszystko!

  © DuzaBiala.pl 2018 - 2022 | Realizacja: Media Click
  fot. Mateusz Bilski | Lewanda Studio | Sylwia Szalast
  RimshotsPL

  Bądź na bieżąco!