O nas

  Jesteśmy młodą agencją stworzoną przez doświadczonych specjalistów.

  Doświadczenie

  w organizacji imprez

  Mamy duże doświadczenie zarówno w organizacji rozmaitych imprez i uroczystości, zarządzaniu zespołami projektowymi, jak i egzekwowaniu dyscypliny budżetowej na potrzeby realizowanych eventów.

  Sprawna organizacja

  Oferujemy sprawną organizację imprez publicznych, koncertów, bankietów, szkoleń, konferencji, ślubów, wesel, jubileuszy, dla odbiorców zinstytucjonalizowanych oraz prywatnych.

  Trzymamy się scenariusza

  Działamy zgodnie ze scenariuszem Klienta lub proponujemy własne inscenizacje zgodnie z przedstawionymi założeniami. Dobierzemy odpowiednie rozwiązania techniczne, a także zrealizujemy przedstawiony rider techniczny czy inną specyfikację.

  Zapewniamy oprawę

  Zapewnimy oprawę wizualną, medialną i muzyczną. Zaproponujemy doskonałego prowadzącego, idealne miejsce i sprawną obsługę. Znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązania, aby wszystkie pomysły i wymagania zmieściły się w określonym budżecie. Jesteśmy elastyczni w działaniu i skuteczni w egzekwowaniu.

  Nasza MISJA

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji imprez i zarządzaniu projektami sprawnie łączymy dyscyplinę budżetową z realizacją marzeń o idealnej celebracji.

  Dopasowujemy działania do budżetu

  Podaj nam swój budżet, a dopasujemy do niego Twoje wymagania.

  Duża Biała

  Profesjonalna agencja eventowa z Wrocławia. Zadbamy o wszystko!

  © DuzaBiala.pl 2018 - 2019 | Realizacja: Media Click

  Bądź na bieżąco!