Szczycimy się tym, że nasza praca to nasza pasja.

  A dzisiaj jest dzień szczególnie przez nas lubiany, pracujemy bowiem nad nową ofertą. Pisanie scenariuszy, przechodzenie w wyobraźni poszczególnych etapów imprezy, to jeden z ulubionych momentów naszej pracy. To wciągające jak czytanie dobrego kryminału. Cieszymy się jak dzieci, kiedy sypiemy z pozoru absurdalnymi pomysłami, które finalnie po doprecyzowaniu szczegółów okazują się zaskakującym punktem programu. Teraz trzeba już tylko dopasować wszystko do wymagań Kontrahenta i jego budżetu.

  Ta część jest z kolei jak szarada lub Sudoku. Dobra zabawa trwa… Wyobraźnia i odpowiednie nastawienie pozwalają cieszyć się każdym etapem pracy. Oczywiście w każdej pracy są momenty, na które nikt nie czeka z utęsknieniem. Nikt nie lubi niemiłych niespodzianek, stresujących wydarzeń czy konfliktowych rozmów. Są jednak nierozerwalną częścią życia, także zawodowego. Nie ucieknie się przed nimi i warto mieć tego świadomość. Trzeba tylko pamiętać co jest naszym celem i czy obecne trudności jesteśmy w stanie pokonać, czy też trzeba z celu zrezygnować lub wymienić go na nieco inny, ale zbliżony. Przecież nie każda zmiana tego typu to porażka.

  Upór w dążeniu do celu jest ważnym składnikiem sukcesu.

  Jednak sukces za wszelką cenę pociąga za sobą wysokie koszty własne. Przy końcu dnia warto pomyśleć czy walcząc na oślep o realizację pomysłu nie gubimy czegoś bardzo ważnego – kawałka siebie. Dla nas priorytetem jest znalezienie rozwiązań wyważonych, spełniających oczekiwania Zleceniodawcy, ale bez naruszania naszych wartości. Wartości bowiem trzymamy się kurczowo i to pozwala nam zawsze zachować zdrowy rozsądek, radość z pracy, a także nie zgubić obranego kierunku. To jak z kompasem – masz kierunek, to nawet podczas burzy trafisz gdzie potrzebujesz.

  A czy TY masz taki kompas w życiu?

  Naszym jest wiara w Jedynego Boga!

  A co Tobie wyznacza życiowe kierunki?

  Tymczasem w naszych ofertach… Niebawem finiszuje karnawał, za chwilę Dzień Zakochanych, Dzień Kobiet, Święto Wiosny, tematy można mnożyć – w końcu każdy powód do świętowania i dobrej zabawy jest dobry. Jesteś ciekawy czym zaskoczymy Cię w tym roku?

  Zapraszamy do śledzenia naszej oferty.